Posiadam galaxy s3 i strasznie ostatnim czasem zaczął mi zamulać więc przywróciłem ustawienia fabryczne, jednak po zresetowaniu telefonu widnieje tylko napis Samsung Galaxy S III GT-I9300 i na tym się kończy. Nie chce się włączyć nie wiem dlaczego, ktoś wie jak to naprawić?