Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW LT35 zbyt wysokie ciśnienie w układzie klimatyzacji

lukamichal 03 Cze 2015 10:03 1383 0
  • #1 03 Cze 2015 10:03
    lukamichal
    Poziom 2  

Witam!
    Mam na warsztacie takiego LT35 2,5TDI z 2005 roku dodaje że był to kiedyś anglik, zajeździł już 2 sprężarki od klimy bo nikt nie sprawdzał ciśnień w układzie, po wypłukaniu całego układu zamontowaniu nowego kompresora(oczywiście używka) dobiciu ok. 100ml oleju i odpowiedniej ilości czynnika odpaliłem caly układ wszystko oki ale po krótkiej chwili wysokie ciśnienie zaczęło osiągać okolice 30barów, na przewodach wysokiego ciśnienia jest presostat-czujnik? wydaje mi się że on powinien rozpiąć ukłąd po przekroczeniu 25barów ale tak nie jest nie wiem w jaki sposób go sprawdzić dochodzi do niego 2 kable a ma wejście na 4, samochód jak i skraplacz jest wentylowany jedynie przez wisco zdziwiło mnie to ale nie jest tak tylko w tym samochodzie ktory do mnie przyjechal ale w kazdy lt 35 z klimą, w ukadzie jest zawór rozprężny i wydaje mi się że powinien mieć on dodatkowy wentylator, podczas jazdy samochodem cisnienie w ukłądzie jest na odpowiednim poziomie a klimatyzacja działa odpowiednio. Pozdrawiam! :)

1 0
  Szukaj w 5mln produktów