Witam, mam problem z kartą graficzną AMD Radeon HD 7770, karta nadal na gwarancji jednak wolał bym się upewnić czy nie ma innego sposobu na naprawę zanim pozbawię się karty na 3 tygodnie (Wiadomo jak działają serwisy).
Otóż karta wyłącza się 2 minuty od włączenia komputera, również przy włączeniu jakiejkolwiek flash-owej gry lub jakiejkolwiek innej.
W trybie awaryjnym karta działa bardzo dobrze co oznaczało by że problem jest ze sterownikami, gry flashowe, video działa na trybie awaryjnym bez zarzutu.
W trybie normalnym przy zainstalowanych sterownikach karta dostaje zawieszki, ekran robi się jednokolorowy (ciemno niebieski, czasami szary w białe pionowe paski) i pomaga tylko restart.
Przed pojawieniem się problemu zainstalowałem steam i nową grę (Rust Experimental) Wątpię aby miało to jakiś związek.
Pasta wymieniana jakiś miesiąc temu, temperatury bardzo w porządku, w stresie nigdy nie przekraczała 60-70c*.
Format systemu nie pomógł, instalowałem 2 wersje sterowników, najnowsza/przedostatnia (Catalyst 15.5 beta oraz 14.12 Omega), efekt ten sam.
Sprawdzałem starszą kartę (Geforce 8800 gt) Wszystko działa sprawnie co wyklucza problemy z komputerem/monitorem/wejściem pci express/kablem
Ekran podczas crasha wygląda dokładnie tak lub jest cały ciemno niebieski:
http://spirka.pl/demot/paskiW.jpg
Specyfikacja w załączniku + Komputer działa na zasilaczu Corsair vs450 80+ bronze
Jakieś pomysły? Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Otóż karta wyłącza się 2 minuty od włączenia komputera, również przy włączeniu jakiejkolwiek flash-owej gry lub jakiejkolwiek innej.
W trybie awaryjnym karta działa bardzo dobrze co oznaczało by że problem jest ze sterownikami, gry flashowe, video działa na trybie awaryjnym bez zarzutu.
W trybie normalnym przy zainstalowanych sterownikach karta dostaje zawieszki, ekran robi się jednokolorowy (ciemno niebieski, czasami szary w białe pionowe paski) i pomaga tylko restart.
Przed pojawieniem się problemu zainstalowałem steam i nową grę (Rust Experimental) Wątpię aby miało to jakiś związek.
Pasta wymieniana jakiś miesiąc temu, temperatury bardzo w porządku, w stresie nigdy nie przekraczała 60-70c*.
Format systemu nie pomógł, instalowałem 2 wersje sterowników, najnowsza/przedostatnia (Catalyst 15.5 beta oraz 14.12 Omega), efekt ten sam.
Sprawdzałem starszą kartę (Geforce 8800 gt) Wszystko działa sprawnie co wyklucza problemy z komputerem/monitorem/wejściem pci express/kablem
Ekran podczas crasha wygląda dokładnie tak lub jest cały ciemno niebieski:
http://spirka.pl/demot/paskiW.jpg
Specyfikacja w załączniku + Komputer działa na zasilaczu Corsair vs450 80+ bronze
Jakieś pomysły? Z góry dzięki za wszelką pomoc.