logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

DeLonghi Magnifica 4500 -zmielona kawa nie leci do pojemnika na osady z kawy

gocha723 08 Cze 2015 15:25 2277 4
REKLAMA
  • #1 14754430
    gocha723
    Poziom 8  
    Posty: 13
    Ocena: 9
    Witam, mam problem z ekspresem ciśnieniowym DeLonghi Magnifica 4500, zmielona kawa nie leci do pojemnika na osady z kawy tylko na dystrybutor no i nie zaparza sie do konca bo jest czesciowo sucha, czyli kawa wychodzi w efekcie bardzo słaba. Nie wyświetla się żaden problem. Może wy coś poradzicie...
  • REKLAMA
  • #2 14754466
    waldo
    Poziom 23  
    Posty: 778
    Pomógł: 11
    Ocena: 54
    Po pierwsze może to być wina samej kawy, nie wszystkie nadają się do ekspresów'
    po drugie może być zbyt drobno zmielona a wtedy tworzy się z niej korek a ma to związek z punktem pierwszym. Jeszcze jeden problem to brak drożności układu, czyli zakamieniony ekspres.
  • REKLAMA
  • #3 14754509
    gocha723
    Poziom 8  
    Posty: 13
    Ocena: 9
    to nie moze byc wina kawy, bo caly czas jej uzywam i tak samo zmielona, a ekspres odkamienialam niedawno
  • REKLAMA
  • #4 14760184
    waldo
    Poziom 23  
    Posty: 778
    Pomógł: 11
    Ocena: 54
    W takim razie problem tkwi w zaparzaczu. Wyjmowałeś go ? czyściłeś?
  • #5 16182320
    gocha723
    Poziom 8  
    Posty: 13
    Ocena: 9
    Sewris !!!!!!!!!
REKLAMA