Witam, mam problem z ekspresem ciśnieniowym DeLonghi Magnifica 4500, zmielona kawa nie leci do pojemnika na osady z kawy tylko na dystrybutor no i nie zaparza sie do konca bo jest czesciowo sucha, czyli kawa wychodzi w efekcie bardzo słaba. Nie wyświetla się żaden problem. Może wy coś poradzicie...