Witam, od jakiegoś tygodnia mam problem z długim wyłączaniem się systemu, uruchamia się w normalnym tempie tylko się zamyka długo. W trybie awaryjnym zamyka się normalnie, tak samo kiedy wymuszę reset jakimś programem np antywirusem lub aktualizacją.
Dziś kilka godzin temu pojawił się drugi problem, klawiatura mi świruje. Samo mi skrolluje w dól, ale tylko pliki tekstowe, zaś jeśli strona internetowa nie jest na cały ekran to samo jedzie w prawo, kiedy klikam shift to cofa stronę jakbym klikał wstecz, a ctrl robi mi zoom out strony. Klawiatura jest raczej dobra bo w grach póki co nie mam żadnego problemu, pisać tez mogę normalnie, tylko klika opisanych powyżej rzeczy świruje. poniżej daję logi z frsta
Dziś kilka godzin temu pojawił się drugi problem, klawiatura mi świruje. Samo mi skrolluje w dól, ale tylko pliki tekstowe, zaś jeśli strona internetowa nie jest na cały ekran to samo jedzie w prawo, kiedy klikam shift to cofa stronę jakbym klikał wstecz, a ctrl robi mi zoom out strony. Klawiatura jest raczej dobra bo w grach póki co nie mam żadnego problemu, pisać tez mogę normalnie, tylko klika opisanych powyżej rzeczy świruje. poniżej daję logi z frsta