Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LG p970 - Zapomniane dane do logowania na Gmailu , nie działa hard reset

Areczek76 15 Jun 2015 16:11 1398 7
    Areczek76
    Level 8  
    Witam
    Mam mały a może nie mały problem skoro tu zwracam sie o pomoc .
    Syn od jakiegoś czasu używał LG P970 , Oczywiście założył sobie jakieś tam konto na gmailu i nie zapisał ani nie zapamiętał danych do logowania . Córka wzięła telefon w ręke i ze śmiechem stwierdziła że uruchomi mu telefon . Chcąc to zrobić wpisała nie prawidłowe hasło do telefonu kilkukrotnie iii , oczywiście telefon zablokowwany . Syn niestety nie pamieta danych na Gmaila . Próbowałem robić tzw Hard Reset przytrzymując włączenie Telefonu ,ściszanie oraz menu . Niestety nic nie działa .
    Może ktoś z Was miał podobny problem i jakoś sobie z nim poradził ?? Szkoda telefonu choć to stary dziadek :) mimo wszystko chciałbym go odzyskać , czy to jest możliwe ??
    Areczek76
    Level 8  
    właśnie to oglądam i spróbuje za moment wciskając również przycisk aparatu , może akurat się uda :)
    Niestety próbuje z wciśniętym
    Głos(ściszanie)
    Aparat
    i power
    Niestety nie działa , Uruchamia sie normalnie .
    Wciskałem także przycisk menu ten dotykowy :( nic nie pomaga
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Więc wizyta w serwisie rozwiąże Twój problem. ;)
    Areczek76
    Level 8  
    No to mi Moderator dał niezłą wskazówkę oho :)
    blahfff
    Level 39  
    Jedyna pozyteczna prawde mowiac. W tym modelu zawsze byl problem z resetem. Z tego co pamietam najlepiej radzil sobie z tym Vygis po UART-cie (GW300) jako KP100 ;-)
    Areczek76
    Level 8  
    Ahh wiec to gracik taki , no trudno telefon chyba musi wylądować w koszu ponieważ nie mam zamiaru w niego inwestować . Dziękuje mimo wszystko .
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Areczek76 wrote:
    No to mi Moderator dał niezłą wskazówkę oho

Oczywiście gdybyś dostał magiczny kod który by wykonał reset to było by super lub każde inne rozwiązanie za free :D

Areczek76 wrote:
    musi wylądować w koszu ponieważ nie mam zamiaru w niego inwestować

Zamiast do kosza to chętnie kupię ten telefon od Ciebie za 30zł. ;)