Witam. Mam TV Curtis 2102vt. Nie mam w nim fonii podczas odbioru kanałów TV przez normalną antenę kablówki. Dziwna sprawwa bo dźwięk jest jeśli puszę film z VHS. TV jest podłączony do videa za pomocą kabla EURO-chinch. do TV podłączam euro a z odtwarzxacza VHS wychodzą 4 chinche.
Dziwna sprawa bo dźwięk wraca kiedy dmucham suszarką na tylną część obudowy TV. W okolicach wejścia antenowego. To trochę dziwnie brzmi ale działa! Suszrką nawiewam jakieś 15 minut. Po tym czasie dźwięk wraca. Proszę o pomoc.
Dziwna sprawa bo dźwięk wraca kiedy dmucham suszarką na tylną część obudowy TV. W okolicach wejścia antenowego. To trochę dziwnie brzmi ale działa! Suszrką nawiewam jakieś 15 minut. Po tym czasie dźwięk wraca. Proszę o pomoc.