logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak dostosować Nokię 3200 z USA do działania w Polsce?

Net852 31 Maj 2005 10:39 1281 4
REKLAMA
  • #1 1538173
    Net852
    Poziom 12  
    Posty: 82
    Pomógł: 2
    Witam mam nokie 3200 z USA chcialem ja przerobic zeby w polsce dzialala czy wie moze ktos co trzeba wymienic i wogole jak doprowadzic ta nokie do ladu zeby dzialala w polsce ??
    prosze o podpowiedz

    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 1608902
    arczi114
    Poziom 28  
    Posty: 1625
    Pomógł: 27
    Ocena: 12
    nie wiem czy dobrze myślę ,ale te z usa nie pracuja w kilku ( 3 ) zakresach jak u nas,bynajmniej te starsze, wiec nie wiem czy nie nada sie tylko do zabawy,no ale to tylko moje przypuszczenia
  • REKLAMA
  • #3 1609389
    przekrent
    Poziom 32  
    Posty: 1853
    Pomógł: 167
    Ocena: 94
    Net852 napisał:
    Witam mam nokie 3200 z USA chcialem ja przerobic zeby w polsce dzialala czy wie moze ktos co trzeba wymienic i wogole jak doprowadzic ta nokie do ladu zeby dzialala w polsce ??
    prosze o podpowiedz

    pozdrawiam

    To jest na 100% Nokia 3200 czy tylko wygląda jak Nokia 3200. To jest nieprawdopodobne aby Nokia wypuściła dwie serie jednego modelu, jedną na Europę a drugą na USA.
  • REKLAMA
  • #4 1756875
    balwan
    Poziom 14  
    Posty: 102
    Pomógł: 3
    Witam, Europa działa na 2 zakresach 900 i 1800MHz a USA 850 i 1900 więc telefon jeżeli jest z USA to jest duże podejrzenie , że nie będzie działał chyba że jest 3 lub 4 zakresowy. Co do modelu to lepiej sprawdź pod baterią jaki to jest dokładnie model bo często wyglądem się nie różnią ale to sa 2 różne modele z zewnątrz nie różniąc się prawie niczym. Następnie wklep strone noki i sprawdź dane techniczne tego medelu, strona noki na polskę może nie posiadac tych info więc musisz poszukać na głównej str lub nokia USA co wymaga znajomości angielskiego :)
  • #5 1756922
    TMK_M
    Poziom 22  
    Posty: 671
    Pomógł: 38
    Ocena: 23
    Jesli bedzie dzialal to tylko w IDEI, ale i tak niewiem czy na wszystkich przekaznikach tej sieci. Ale praktycznie w calej Polsce powinien byc.
REKLAMA