Witam mam nokie 3200 z USA chcialem ja przerobic zeby w polsce dzialala czy wie moze ktos co trzeba wymienic i wogole jak doprowadzic ta nokie do ladu zeby dzialala w polsce ??
prosze o podpowiedz
pozdrawiam
prosze o podpowiedz
pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamNet852 napisał:Witam mam nokie 3200 z USA chcialem ja przerobic zeby w polsce dzialala czy wie moze ktos co trzeba wymienic i wogole jak doprowadzic ta nokie do ladu zeby dzialala w polsce ??
prosze o podpowiedz
pozdrawiam