Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagemcom UHD 88 - Podłączenie Orange TV

olejka 30 Lip 2015 16:43 2361 0
 • #1
  olejka
  Poziom 1  
  Jestem już zdesperowana i mam ochotę trzasnąć tym zacnym sprzętem o ścianę, dlatego uprzejmie proszę o jakąkolwiek pomoc. :) Sprawa przedstawia się tak:

  Rok temu przedłużyliśmy umowę z Orange i staliśmy się posiadaczami usługi Orange TV. Modem Livebox 2.0, dekoder Sagemcom UHD 88. Już na początku były problemy, nikt na infolinii nie potrafił pomóc, przyjechał pan technik i dał radę. No nieważne, tv działała jakiś tydzień, po czym coś znowu się spartoliło i tv przestała odbierać. Olałam to, zresztą parę miesięcy później telewizor się popsuł i stał tak aż do wczoraj, kiedy odebrałam go z naprawy. No i właśnie... Telewizor działa, ale orange tv już nie.

  Przebrnęłam przez etap podłączenia Liveboxa 2.0 (wcześniej internet hulał na starym modemie) i zatrzymałam się przy telewizji. Wszystkie kable są podłączone jak w instrukcji, antena sat była ustawiana w zeszłym roku i od tego czasu nie ruszana. Włączam dekoder, pojawia się przez chwilę napis boot, następnie wait, później wyświetla się "----" i na tym koniec. Później na wyświetlacz wskakuje tylko godzina. Próbowałam restartu pilotem za pomocą przycisków żółty i niebieski. Tak jakby w ogóle dekoder nie łączył się z tv.

  Czy ktoś ma jakiś pomysł, o co może chodzić?