Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch Verobar 100 ekspres ciśnieniowy - mokre fusy po zrobieniu kawy

Deywid998 02 Sie 2015 12:20 2709 4
  • #1 02 Sie 2015 12:20
    Deywid998
    Poziom 7  

Witam, posiadam Ekspres Bosch Verobar 100; niestety fusy w pojemniku po zrobieniu kawy są mokre, nie tworzą się prawie suche krążki tak jak to pisze w instrukcji, próbowałem różne grubości zmielenia młynkiem, ale dalej to samo. Dzieje się również to samo jak wsypię kawę obok obojętnie czy to zmielona młynkiem czy wsypana i tak fusy w pojemniku są taką papką. Proszę o pomoc w naprawie. Pozdrawiam.

Bosch Verobar 100 ekspres ciśnieniowy - mokre fusy po zrobieniu kawy

1 4
  • #2 02 Sie 2015 20:38
    nioop

Specjalista AGD

Naturalnie ekspres był rozbierany, czyszczony i smarowany ?

2
  • #3 02 Sie 2015 21:20
    Deywid998
    Poziom 7  

tak był rozbierany ,kupiłem ten ekspres używany i z tego co tam pisze został wyczyszczony pozakładane nowe uszczelki,oringi itp

1
  • #4 04 Sie 2015 20:12
    Deywid998
    Poziom 7  

I właśnie nie wiem co robić, czy tak ma być, gość od którego kupiłem mówi że to normalne przy boschach

0
  • #5 17 Mar 2018 13:24
    lukib84
    Poziom 3  

a czy sprawdzany był zawór do gorącej wody?może jest nieszczelny i woda zamiast przestać lecieć w pewnym momencie dalej kapie i powoduje zmiękczanie krążka przez co jest wodnisty? jeżeli uszczelki były zmieniane przez Ciebie to ok, jeżeli tylko piszesz to na podstawie oświadczenia poprzedniego właściciela wymieniłbym je, chyba że wzrokowo oceniasz ze są faktycznie nowe,pozdr

0