Witam, posiadam Ekspres Bosch Verobar 100; niestety fusy w pojemniku po zrobieniu kawy są mokre, nie tworzą się prawie suche krążki tak jak to pisze w instrukcji, próbowałem różne grubości zmielenia młynkiem, ale dalej to samo. Dzieje się również to samo jak wsypię kawę obok obojętnie czy to zmielona młynkiem czy wsypana i tak fusy w pojemniku są taką papką. Proszę o pomoc w naprawie. Pozdrawiam.