Witam mam kupilem wczoraj prodigy po calej nocy meczenia opadaja mi rece. Unable to init flashing mode! Mam wgrane prodigy 1347 do tego prodigy plus. Mecze 3510i do zmiany jezyka. Rozpakowałem pliki fia. Podaje sciezke. Telefon jest widziany mozna odczytac. Ale flash nie idzie. Cos jeszcze czytalem o jakichs loaderach ale nie wiem co to. Prosze o jakies podpowiedzi.