logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Prodigy 1347 i Prodigy Plus - problem z flashowaniem Nokia 3510i

macek 02 Cze 2005 06:52 933 5
REKLAMA
  • #1 1543650
    macek
    Poziom 24  
    Posty: 913
    Pomógł: 40
    Ocena: 19
    Witam mam kupilem wczoraj prodigy po calej nocy meczenia opadaja mi rece. Unable to init flashing mode! Mam wgrane prodigy 1347 do tego prodigy plus. Mecze 3510i do zmiany jezyka. Rozpakowałem pliki fia. Podaje sciezke. Telefon jest widziany mozna odczytac. Ale flash nie idzie. Cos jeszcze czytalem o jakichs loaderach ale nie wiem co to. Prosze o jakies podpowiedzi.
  • REKLAMA
  • #2 1544052
    slawko_k
    Poziom 35  
    Posty: 2924
    Pomógł: 253
    Ocena: 234
    a na innych telefonach testowales? moze z tym cos nie tak.

    co do P+ to tez mi nie flashuje i pisze to samo co tobie.

    na orginalnym sofcir prodigy nigdy nie mialem problemow
  • REKLAMA
  • #3 1544305
    macek
    Poziom 24  
    Posty: 913
    Pomógł: 40
    Ocena: 19
    Telefon jest sprawny, mam jeszcze jednego trupa na nim tez nie idzie . Moze cos robie zle zainstalowalem pliki z flashem chyba sie to fia nazywa. No i wykrywa fona w prodigy. Klikam flash auto wybieram tylko jezyk. No i cos mysli komp sie przycina w tym momecie i po jakims czasie wyskakuje ten komunikat. Mam windowsa 98. Wersja to 2.41
  • REKLAMA
  • #4 1544501
    slawko_k
    Poziom 35  
    Posty: 2924
    Pomógł: 253
    Ocena: 234
    ja rozne wsady 2.41 wgrywalem i zawsze problemy byly. na 2.40 zawsze chodzi.

    skoro nie jestes pewny instalackji to odinstaluj wszytsko a nastepnie zainstaluj prodigy, fia a potem flasha do 3510i.
    sprawdz czy masz wybrane fbus w tym okienku z prawej strony.
    jesli nadal nie sflashujesz to kabel lub box trefny
  • REKLAMA
  • #5 1544669
    MILO
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1465
    Pomógł: 137
    Ocena: 16
    jeszcze moja podpowiedz:
    nie instaluj FIA w wersji "flash_update_03_19_000"
  • #6 1544960
    macek
    Poziom 24  
    Posty: 913
    Pomógł: 40
    Ocena: 19
    No dobra to jeszcze mam pytanie czy fia a flash to nie to samo? Bo nie wiem co to sa pliki fia. Instaluje prodigy potem plik z flashem. No i to tyle



    No i juz po 2 dniach sleczenia dziala. Wtyczki od gryfina sa troche inaczej zrobione. Po przerobieniu wtyczki dziala. Pozdrawiam
REKLAMA