Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kia picanto - NIe działa centralny zamek. Nie mogę znaleźć bezpiecznika

12 Sie 2015 21:41 2673 7
  • Poziom 10  
    Centralny zamek nie reaguje na pilota. Rozkręciłem i przy siłowniku na brązowym przewodzie pojawia się 12V. Nie wiem czy to coś oznacza ale widocznie bezpiecznik w porządku. Siłownik zupełnie nie reaguje. Ktoś może spotkał się z podobnym przypadkiem
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 13  
    A przyciskiem w środku samochodu próbowałeś czy zamyka i otwiera??
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 10  
    Próbowałem. Coś tam tylko cyka przy kierownicy, ale żaden zamek nie reaguje. Dodatkowo każde drzwi z osobna muszę zamykać kluczykiem
  • Poziom 13  
    Kolego podaj jaki to rocznik silnik coś więcej napisz o samochodzie to może jakiś schemacik się znajdzie.
  • Poziom 10  
    Witam
    Bezpiecznik od fabrycznego zamka powinien być w skrzynce pod maską na lewym nadkolu. Ale skoro słychać cykanie to może być włącznik krańcowy w lewych przednich drzwiach. Może nie dawać sygnału na pozostałe siłowniki.
  • Poziom 10  
    Rozwiązanie przyszło samo. Spadł deszcz, schłodził samochód i centralny zamek zaczął działać. Przy następnym rozgrzaniu sytuacja powtórzyła się. Rano znów działał normalnie
  • Poziom 10  
    Pod płytą z bezpiecznikami jest układzik sterujący centralnym zamkiem i drugi układzik przychodzący z dekodera pilota tak mi się wydaje. Jeden z przewodów nie kontaktował prawidłowo i po poprawieniu wtyczek problem ustąpił
  • Poziom 10  
    W moim kia picanto 1,0 z 2006r. centralny zamek nie reaguje na kluczyk. Po wciśnięciu pilota coś cyknie przy płytce z dwoma przekaźnikami, ale zasuwy nie reagują. Z kluczyka zamykają się poprawnie. Po poruszeniu płytką i wtyczką przy płytce zaczyna działać. Po kilku dniach problem wraca. Sprawdziłem. Brak zimnych lutów. Ktoś ma jakiś pomysł?