Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kyocera FS-C8500DN reset hasła admina

13 Sie 2015 12:03 1944 5
 • Poziom 1  
  witam

  kupiłem Kyocera FS-C8500DN poleasingową z hasłem na adminie. muszę zrobić reset to ustawiń fabrycznych. proszę o pomoc

  defaultowe nie działają

  dzięki
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 10  
  Jeśli hasło do WWW /Command Center jest nieznane i nie można się tam zalogować, a znany jest login i hasło do panelu urządzenia np (3500/3500 - standardowe hasła są podane w instrukcji) należy logując się na panelu urządzenia dodać nowego użytkownika z uprawnieniami administratora. Następnie zalogować się tym nowym loginem i hasłem przez przeglądarkę do Command Center. Uwaga - login to nie to samo co nazwa użytkownika.

  Wiem, że temat jest stary ale trochę na tym siedziałem ponieważ kupiłem używany sprzęt ze zmienionym niestandardowym hasłem do Command Center i bezskutecznie szukałem rozwiązania w sieci . Ponieważ udało mi się rozwiązać samodzielnie ten problem zamieszczam opis może komuś się przyda. Sprawdzone na Kyocera M2035dn, nie wiem czy zadziała na innych urządzeniach.
 • Poziom 10  
  anonim29 napisał:
  "... należy logując się na panelu urządzenia dodać nowego użytkownika z uprawnieniami administratora."urządzeniach.


  Możesz podpowiedzieć jak to zrobić bo ja nie widzę takiej opcji
 • Poziom 10  
  Besson - sprawdź instrukcję do Kyocera FS-C8600DN w wersji angielskiej ma 363 strony (wersja po polsku jest okrojona i ma tylko 177 stron) .
  Na stronach od 224 masz informacje dotyczące logowania do panelu łącznie z domyślnym loginem i hasłem i sposób dodania nowego użytkownika.
  Powinno zadziałać ale tak jak pisałem "Sprawdzone na Kyocera M2035dn, nie wiem czy zadziała na innych urządzeniach." Powodzenia.
 • Poziom 10  
  Dziękuję za pomoc. Mam 2535dn. Problem rozwiązałem inaczej. Na maszynie wprowadziłem tryb serwisowy następnie wpisałem 21 i zatwierdziłem. Hasło zostało zresetowane wraz z ustawieniami maszyny.