Wymieniam głośniki w kolumnach estradowych. Do tej pory były wsadzone eminence delta 300W starszej generacji. Są to kolumny dwudrożne. Chcę w te skrzynki wsadzić głośniki 400 watowe 4 ohmowe. Proszę doradźcie mi jakie zakupić. Chciałbym kupić eminence ale nie wiem z jakiej serii. Chodzi mi o uzyskanie dość dobrych basów. Przyznam że te delty to go za dużo nie miały. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc.