Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Toledo 01r jaki kabelek przeciąć pomocy

05 Cze 2005 10:01 1521 6
  • Poziom 21  
    Witam pytanie jak w temacie jest to diesel i ma odcięcie zapłonu a chciałbym jeszcze dorobić jedno zabezpieczenie tylko nie wiem pod jaki kabel bo na przykład w bęzynie można jeszcze odciąć pompe paliwa a w dizlu co???. Mam jeszcze jedno pytanie pod jaki kabel podłończyć odtwieranie dzwi ( t.z. krańcówka dżwi) ja podłończyłem się pod kabel niebieski z siwym i jest o.k. ale jak włącze i wyłącze alarm to nie mam automatycznego uzbrajanie po przypadkowym rozbrajaniu po prostu alarm dostaje sygnał że już w momęcie wyłączenia alarmu tak jak bym odtwożył dżwi ale jch nie dotwieram no i już sam niewiem jak to zrobić może miał już ktoś taki przypadek.Pozdrawiam.
  • Poziom 27  
    Cytat:
    ... jest to dizel i ma odcięcie zapłonu ...

A diesel ma zaplon? mozesz odciac jeszcze rozrusznik, zalozyc elektrozawor, lub zrobic "doubla" czyli przeciac ten sam przewod w dwoch roznych miejscach roznymi zabezpieczeniami.

Cytat:
    ale jak włącze i wyłącze alarm to nie mam automatycznego uzbrajanie po przypadkowym rozbrajaniu po prostu alarm dostaje sygnał że już w momęcie wyłączenia alarmu tak jak bym odtwożył dżwi ale jch nie dotwieram no i już sam niewiem jak to zrobić może miał już ktoś taki przypadek

moze i przypadek ale moze masz taka opcje, po otwarciu centralnego zpala sie swiatelko w aucie ?
  • Poziom 21  
    Witam właśnie jest ta opcja że po odtwarciu centralnego zapala się światło.
  • Poziom 27  
    I to jest caly problem. podpioles sie przy krancowce drzwi czy przy lampce lub w slupku? Nie pamietam jak tam jest ale minus od ukladu ktory steruje wlaczeniem swiatla po otwarciu centrala wraca spowrotem na krancowki. dioda powinna zalatwic sprawe pozdro.
  • Poziom 21  
    Witam
    sivex
    pytasz się gdzie się podpiołem pod licznikiem w środkowej kostce w 16 pinie. Pozdrawiam.
  • Poziom 27  
    Sprobuj w slupku obok kierowcy. wstaw tylko diode by nie wracal prad od lampki i powinno byc oki.

pozdro
  • Poziom 21  
    Witam a może wiesz jaki to kabel bo ja nie mogłem znaleść a w słupku nie ma on krańcówki tylko w drzwiach w zamku tak samo jak w Golfie 4 może wiesz pod jaki kolor w Seacie.Pozdrawiam.