Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder Polsatu HD5500s - brak dźwięku i obrazu

29 Wrz 2015 20:11 3804 3
  • Poziom 2  
    Witam,
    koło godziny 13:00 wyłączyłem tv oraz dekoder Cyfrowego Polsatu. Wszystko działała i chodziło jak należy. Po godzinie 15:00 włączyłem telewizor i dekoder i ku mojemu zdziwieniu nie mam obrazu i dźwięku na żadnym kanale. EPG, informujący o kanale i o tym co o danej godzinie leci na określonym kanale działa z dokładnością co do minuty. Sprawdzałem moc sygnału i jakość wszystko ok. Wykonałem ponowną instalację kanałów, wyszukał wszystkie 317 i dalej brak obrazu i dźwięku. Sprawdziłem kabel hdmi, jest sprawny. Odłączyłem dekoder na dłuższą chwilę od prądu i antenę, ale też nic. Czy ktoś wie co to może być? Nagle go strzeliło.
  • Poziom 24  
    Kanały niekodowane działają? Abonament zapłacony?
  • Poziom 2  
    Abonament opłacany przed terminem na wszystkich trzech usługach jakie posiadam. Żadne kanały nie działają. Na każdym brak obrazu i dźwięku. Wstępnie myślałem, że może coś z kablem hdmi, ale podłączyłem go do dwóch innych urządzeń i działa bez problemu. Przy powrocie do ustawień fabrycznych dekoder wyszukuje wszystkie kanały, dokładnie 317 więc nie wydaje mi się, żeby dekoder był uszkodzony, skoro wyświetla wszystkie funkcje i opcje na telewizorze przez kabel hdmi i można spokojnie operować w menu dekodera.