Witam mam mały problem z dekoderem. A mianowicie kiedy wyłączę dekoder na noc, to koło godziny 3;00 nad ranem dekoder jest włączony i nie wiem co to jest. Proszę o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamewa2204 napisał:mianowicie kiedy wyłączę dekoder na noc, to koło godziny 3;00 nad ranem dekoder jest włączony