Witam
Chciał bym napisac program który bedzie obliczał wymiary formatek na podstawie wymiarów zewnętrznych szafki .Na razie program składa sie z głównego okienka i jednego okienka dialogowego o nazwie Jeden_front .
Chciał bym aby wartosci wpisane w oknie Jeden_front były przekazywane do okienka głównego do kontrolki richTextBox1.W planach mam zapisywanie do pliku txt lub bazy danych.Proszę o podpowiedz co wpisać aby program pobierał dane z kontrolki numericUpDown1 umieszczonej w okienku Jeden_front.W załączniku plik z programem.I własnie nie wiem jeszcze czy obliczenia szafki umiescic w kodzie okienka Jeden_front czy w okienku głównym?
Chciał bym napisac program który bedzie obliczał wymiary formatek na podstawie wymiarów zewnętrznych szafki .Na razie program składa sie z głównego okienka i jednego okienka dialogowego o nazwie Jeden_front .
Chciał bym aby wartosci wpisane w oknie Jeden_front były przekazywane do okienka głównego do kontrolki richTextBox1.W planach mam zapisywanie do pliku txt lub bazy danych.Proszę o podpowiedz co wpisać aby program pobierał dane z kontrolki numericUpDown1 umieszczonej w okienku Jeden_front.W załączniku plik z programem.I własnie nie wiem jeszcze czy obliczenia szafki umiescic w kodzie okienka Jeden_front czy w okienku głównym?
Kod: C / C++