Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 407 - nie dziala otwieranie przez przycisk "zero"

10 Paź 2015 18:24 4257 10
  • Poziom 8  
    Problem z zamkiem pokrywy bagażnika w peugeocie 407. Sprawdziłem zamek i przycisk zero. Do zamka dopływa prąd. Mogę otwierać wyłącznie z pilota. Komputer nie widzi bagażnika (nie sygnalizuje otwarcia, nawet przy otwartym bagażniku załącza centralny). W menu odznaczyłem BOOT PERMANENT LOCK i nic. Może to uszkodzony jakiś stycznik.
  • Poziom 17  
    Witam.
    Sam przycisk sprawdziłeś i przelotkę ? Miałem taki sam przypadek z tego co pamiętam była przełamana przelotka.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 8  
    dzięki za pomoc, ale co to przelotka. Co mam zrobić, żeby naprawić usterkę.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    byłe już u dwóch "fachowców" i nic
  • Poziom 17  
    To może pora zmienić ''fachowców'' któryś z nich sprawdził chociaż przycisk czy na pewno działa ? sam możesz jeszcze sprawdzić czy kable w przelotce(przejście kabli miedzy klapą a nadwoziem w takiej gumie) są całe, najlepiej poszukaj jakiegoś dobrego fachowca. Nie pamiętam już co było w ostatnim moim przypadku przy takich objawach ale jedno z duch tylko pamięć to mam dobrą ale niesamowicie krótką.
    Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    No to jedynie zepsuć więcej może a wtedy już nie będzie miał innego wyjścia tylko udać się do kogoś kto się zna a jak się ktoś zorientuje że ktoś już tam był a umiejętności zero to dostanie jakąś fajną stawkę. A przynajmniej może się dowie co to przelotka. Tak już natura Polaków no nie umiem ale może spróbuję a może się uda będzie taniej.
  • Poziom 8  
    panowie spokojnie. pisałem że do zamka prad do zamka dochodzi. nie wiedziałem że guma łącząca bagaznik z klapa to przelotka. tam przewody spoko. jestem laikiem ale nie debilem.