Witam forumowiczów mam problem w 1,9 dci renault scenic Pompa vacum zblokowała rozrząd urwała sprzegiełko we vacum, silnik zaczął głośno chodzić, po założeniu nowego vacum bardzo głosno chodzi , odpala bez problemu co mogło się zepsuć, czy mógł się przestawić rozrząd na ząbkach, może panewka, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dziekuje.