Witam wszystkich
Przeszukałam chyba już cały internet i nie znalazłam na swoje pytanie odpowiedzi może tu mi ktoś pomoże
Mam nagranie z dyktafonu lecz w pewnym momencie nagrania zgłaśnia się dźwięk otoczenia a głos osoby jest w tle dosyć słaby prawie nic nie słychać, próbuje w programie Audacity go zgłaśniać lecz zgłaśniam całość, próbowałam korektorem lecz nie za bardzo wiem jak pociąć aby zgłośnić głos osoby a wyciąć otoczenia :
eliminacja szumów też nic za bardzo nie daje
Może innym programem da się to zrobić.... Proszę o pomoc bardzo mi zależy
pozdrawiam
Przeszukałam chyba już cały internet i nie znalazłam na swoje pytanie odpowiedzi może tu mi ktoś pomoże
Mam nagranie z dyktafonu lecz w pewnym momencie nagrania zgłaśnia się dźwięk otoczenia a głos osoby jest w tle dosyć słaby prawie nic nie słychać, próbuje w programie Audacity go zgłaśniać lecz zgłaśniam całość, próbowałam korektorem lecz nie za bardzo wiem jak pociąć aby zgłośnić głos osoby a wyciąć otoczenia :
Może innym programem da się to zrobić.... Proszę o pomoc bardzo mi zależy
pozdrawiam