Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tanie klucze pneumatyczne ?????.

kolbi 08 Cze 2005 18:27 2025 4
  • #1 08 Cze 2005 18:27
    kolbi
    Poziom 16  

Witam właśnie zastanawiam się czy nie kupić takiego klucza do 200zł tylko niewiem różnie to piszą z tą siłą dokręcania i niechcę kupić klucza żeby mi leżał chodzi mi o to żeby to się naprawdę przydawało do bardzo ciężko idących śrób.Może ktoś ma taki klucz i może się podzielić wrażeniami.

-1 4
  • #2 09 Cze 2005 17:18
    piotrsta
    Poziom 22  

Zależy do jakiej wielkości śrób chcesz to stosować. Mam w pracy taki klucz kosztował ok 250 zł, z małymi rozmiarami radzi sobie w miarę tak powiedzmy do 12mm, ale mamy również samochody ciężarowe a tam śruby są zdecydowanie większe i już problem. Jeżeli gwint jest w miarę czysty to jeszcze jest o.k. ale trochę więcej rdzy i koniec. Bardzo ważny jest tu też kompresor nasz daje do 7atm i jest za słaby do pracy z dużymi śrubami. Pozdrawiam

0
  • #3 09 Cze 2005 22:23
    kolbi
    Poziom 16  

Ok dzięki o takie info mi chodziło w prawdzie myślałem o jeszcze tańszym kluczu 175 zł i tam niby siła 350Nm niewiem jak to dokładnie wygląda bo w drogich kluczach powyżej 600 zł siła jest 700Nm niewiem czy przy takim samym ciśnieniu, sam już niewiem czy się zdecydować na taki klucz czy nie ja też mam od 7 do 5,5 bar ciśnienie i srednice węży 14 mm w środku.

0
  • #4 10 Cze 2005 16:17
    piotrsta
    Poziom 22  

Witam .Jeżeli będziesz go używał przy samochodach osobowych to śmiało można zainwestować. Zaoszczędza on mnóstwo czasu,nerwów szcególnie przy trudnym dostępie, nawet najlepsza grzechotka nie jest w stanie go zastąpić. Pozdrawiam

0
  • #5 21 Cze 2005 14:56
    kolbi
    Poziom 16  

Kupiłem taki tani klucz nawet bardzo tani 130zł w komplecie są klucze od 9 do 27 firma power bosh w miarę działa ale ma problemy z mocno dokręconymi śrubami w kołach z innymi na razię problemów nie było także nie jest najgorzej biorąc pod uwagę klucze w komplecie wyglądające bardzo solidnie.Pozdrawiam.

0
  Szukaj w 5mln produktów