Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Golf3 - Nie grzejąca tylna szyba

seba9393 09 Nov 2015 19:35 1149 2
    seba9393
    Level 2  
    Witam, mam problem z palącym się na okrągło bezpiecznikiem podgrzewanej tylnej szyby w moim golfie mk3. A zima za pasem i grzać trzeba.
    Wiązka w klapie jest ok, nie jest przełamana, wiązkę przy progu też sprawdziłem organoleptycznie żadnych uszkodzeń nie widać. Wtyki przy szybie sprawdzone, nie są pourywane, bądź zaśniedziałe.
    Ogrzewanie zniknęło nagle, podczas jazdy po prostu przestała świecić dioda w przełączniku na desce.
    Po włożeniu nowego bezpiecznika i wciśnięciu przycisku od podgrzewania przez chwilę się zaświeci, i pali bezpiecznik, raz był przypadek że podziałało 10 minut i spaliło również. Gdzie mam szukać problemu? Która wiązka z skrzynki bezpieczników jest odpowiedzialna za tylną szybę?
    Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat. Problem leży w instalacji czy może wina jest samego włącznika?
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc, i sugestie z waszej strony. Dziękuje i Pozdrawiam ;)
    seba9393
    Level 2  
    Tak wiem, jednak że lusterka nie są podłączone, kable sa zabezpieczone. Nie mam grzejacych luster. Sprawdzać kable? Opór sprawdzić na zasilającym przewodzie?

K-to kostka w skrzynce, a 12 oznacza co? przewód?