Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamGilow napisał:1. Jak podłączyć sygnał do gniazd RCA skoro są dwa, a w amplitunerze mam pojedyncze wyjście na suba?
Gilow napisał:2. Do czego służy pokrętło FREQ i przełącznik PHASE ?
Polon_us napisał:(...)można użyć dwójnik CINCH, aby obydwa gniazda były połączone. Ale nie powinno to stanowić różnicy.
Polon_us napisał:Gilow napisał:1. Jak podłączyć sygnał do gniazd RCA skoro są dwa, a w amplitunerze mam pojedyncze wyjście na suba?
Pojedyńcze połączenie powinno wystarczyć, ale jeśli to kolegę "boli" to można użyć dwójnik CINCH, aby obydwa gniazda były połączone.