proszę o informację w jaki sposób podłączyć subwoofer. Ze wzmacniacza jest jedno wyjście RCA do suba są dwa wejścia RCA (L i P).
Czy nalezy stosować jakiś rozgałęziacz czy wystarczy podłączyć do jednego kanału?
Dziękuje za pomoc
margago
Czy nalezy stosować jakiś rozgałęziacz czy wystarczy podłączyć do jednego kanału?
Dziękuje za pomoc
margago