Mod chipa zrobią Ci jedynie tutaj
. KLIK. Nie sprzedadzą Ci samego chipa. Wiem tyle, że w BZZB był procesor STI7100HWCE a musi być YWCE bo ten ma odblokowany JTAG. Pamięć musi być zaprogramowana w zewnętrznym programatorze. Ogólnie temat trudny.
Ja kupiłem gotową przerobioną na enigmę płytę z dekodera ITI-5800C BSKA za 45zł. Jest to płyta od dekodera z kablówki. Zwykła pojedyncza głowica od 5800s pasuje bez przeróbek. Ja chciałem uruchomić podwójną z BZZB więc musiałem dolutować 18 goldpinów , 2 zworki R347 i R359 - fabrycznie były tam oporniki 0Ω.
Pod płytą obok gniazda SATA rezystorek R249 -> 47 Ω.
W ten sposób dekoder bez problemu wykrywa podwójną głowicę.
Tą płytę można spokojnie zaadoptować do BZZB. W przypadku głowicy BXZB musisz doczytać.
Ogólnie mam jeszcze drobne kłopoty z tym projektem, ale powoli nad nim pracuję.
Pozdrawiam