Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KRUPS EA9000 - Szukam instrukcji serwisowej

03 Gru 2015 15:05 6165 11
  • Poziom 10  
    Witam,
    szukam instrukcji serwisowej do ekspresu ciśnieniowego KRUPS EA9000 ew. kombinacji potrzebnej do wejścia w menu serwisowe.
    Pozdrawiam
    Mateusz
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 10  
    Witam,
    też takowej szukam, obojętnie w jakim języku. Ktoś przestawił młynek i mieli 20 sekund przy słabej kawie. Jestem w stanie nawet zapłacić, bo ekspres jest bomba.

Pozdrawiam,

Peter
  • Poziom 13  
    Witam,,czy udało rozwiązać się problem ?
    Jan
  • Poziom 13  
    Wejście do trybu serwisowego:
    Po włączeniu ekspresu:
    w ciągu 5 sek przycisnąć na ekranie:
    Lewy górny,
    Prawy dolny,
    Lewy dolny,
    Prawy górny

Jan
  • Poziom 10  
    Witam, a można wiedzieć jak to zrobić, czy nim pojawi się ikonka z grzaniem? Jak jest napis krups nic nie można zrobić. Prosiłbym bardzo o pomoc, jak.
  • Poziom 13  
    Po włączeniu i pierwszym podświetleniu ekranu (bez napisów, ekran czysty) należy wykonać sekwencję dotyku.

Jeżeli chodzi o same programowanie to z tego co wydedukowałem należy wykonać "próbkę" ścisnętej kawy, włożyć do termobloka i wykonać kalibrację.
    Jeżeli to nie uda się to niestety serwis, bo z tego co widziałem, moduł z LCD ma dwie diody IRDA, więc sterownaie serwisowe przez pilota :)

Jan
  • Poziom 10  
    Witam jeszcze raz i dziękuję za pomoc. Niestety nie udało się nic zrobić, od razu po włączeniu wyskakuje napis krups, potem grzanie. Nic nie da się zrobić wówczas. Właśnie serwis go prawdopodobnie spieprzył. Póki co zostało mi odkurzanie całego środka co jakiś czas.
  • Poziom 13  
    Witam,
    Jeżeli ma Pan ochotę to proszę mi go przesłać, spróbuje coś poradzić

Jan
  • Poziom 11  
    djanek napisał:
    Wejście do trybu serwisowego:
    Po włączeniu ekspresu:
    w ciągu 5 sek przycisnąć na ekranie:
    Lewy górny,
    Prawy dolny,
    Lewy dolny,
    Prawy górny

Jan

To chyba Saeco
  • Poziom 13  
    Do krupsa w 100%
    Inny sposob po wlaczeniu zasilania b.szybko wcisnąć 3 razy przycisk od kawy mielonej-prawy

To jest wejscie do podstawowego menu. Jest jeszcze do głównego tylko musze poszukać jak to sie robi
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich,

Czy jest jeszcze jakieś menu serwisowe oprócz tych podanych przez djanek?
    Dodam, że udaje mi się skalibrować tłok. Pierwsza kawa po kalibracja rewelacja, a kolejne już słabsze i wraca do tego z przed kalibracji.
    Proszę o pomoc

Pozdrawiam