Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xperia P, pełna pamięć telefonu, jak przenieść dane ?

ewcia29 04 Dec 2015 16:18 861 4
    ewcia29
    Level 2  
    Witam
    Mam problem z sony Xperia P. Pamiec telefonu jest pelna, a nie wiem jak mam przeniesc dane do pamieci wewnetrznej, ktora jest pusta. Prosze o pomoc :)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    leonov
    Level 42  
    Po pierwsze, jezeli pamięć telefonu jest pełna to dane trzeba przenieść do pamięci ZEWNĘTRZNEJ, po drugie o jakie dane chodzi ? zdjęcia, muza ? czy programy ?
    ewcia29
    Level 2  
    W xperii p sa dwie pamieci, pamiec telefonu(urzadzenia) i pamiec wewnetrzna (nie ma slotu na sd). Pamiec telefonu jest pelna i zawiera system i aplikacje typu fb, yahoo mail itp. Problem w tym ze nie moge ustawic aby nie zapisywalo aplikacji w tej pamieci. Nie moge rowniez zainstalowanych aplikacji przniesc do pamieci wewnetrznej.
    leonov
    Level 42  
    Możesz spóbować aplikacją Link2SD (wymagany root), ale nie wiem czy w tej konfiguracji zadziała.
    rekordgsm
    Level 31  
    ewcia29 wrote:
    W xperii p sa dwie pamieci, pamiec telefonu(urzadzenia) i pamiec wewnetrzna (nie ma slotu na sd). Pamiec telefonu jest pelna i zawiera system i aplikacje typu fb, yahoo mail itp. Problem w tym ze nie moge ustawic aby nie zapisywalo aplikacji w tej pamieci. Nie moge rowniez zainstalowanych aplikacji przniesc do pamieci wewnetrznej.

Jak kolega wyżej wspomniał można spróbować zrootować system aby aplikacje zapisywały się na dysku masowym ale i tak zawsze będą się instalowały na dysku z systemem, jeśli mamy dużo aplikacji nic na to się nie poradzi, pora zmienić telefon na taki z większą pamięcią .