Witam
Potrzebuje pomocy. Mam urządzenie Canon Pixma 6000 i nagle wyskoczył błąd 6000. I nic nie moge zrobić. Nie wiem jak to naprawić. W instrukcji opisany jest ten błąd ze coś z zasilaniem ze trzeba odłączyć i włączyć na nowo. Robię tak i nic nie pomaga.
Jaka przyczyna w instrukcji każą się skontaktować z serwisem i nic więcej nie piszą
Potrzebuje pomocy. Mam urządzenie Canon Pixma 6000 i nagle wyskoczył błąd 6000. I nic nie moge zrobić. Nie wiem jak to naprawić. W instrukcji opisany jest ten błąd ze coś z zasilaniem ze trzeba odłączyć i włączyć na nowo. Robię tak i nic nie pomaga.
Jaka przyczyna w instrukcji każą się skontaktować z serwisem i nic więcej nie piszą