Witam wszyskich serdecznie,
biurowa drukarka HP LaserJet 2420 nie drukuje po sieci Wi-Fi, drukuje natomiast po kablu - sieci Ethernet. Co ciekawe, drukuje po Wi-Fi tylko z MacBooka.
Wszystkie ustawienia, tj. port, sterownik, wydają się w porządku. Windows XP jak i Windows 10 wykrywają ją w sieci po wpisaniu portu, ale nie drukują.
Co mogę jeszcze zrobić?
biurowa drukarka HP LaserJet 2420 nie drukuje po sieci Wi-Fi, drukuje natomiast po kablu - sieci Ethernet. Co ciekawe, drukuje po Wi-Fi tylko z MacBooka.
Wszystkie ustawienia, tj. port, sterownik, wydają się w porządku. Windows XP jak i Windows 10 wykrywają ją w sieci po wpisaniu portu, ale nie drukują.
Co mogę jeszcze zrobić?