Witam.
Mam problem z grą Shrek 2.
Chciałem ją odpalić, bo kiedyś bardzo ją lubiłem, ale na moim laptopie z Win 10 nie chce działać.
Po próbie odpalenia włącza się screen z ogrem i osłem potem miga sobie jakby chciał dopasować rozdzielczość i zrzut do pulpitu z takim komunikatem jak poniżej:
Próbowałem trybu zgodności z Win 98 i z Win XP, a ponadto próbowałem z wymuszoną rozdzielczością 640x480 z kolorami 8 bit i 16bit i nic.
Może ma ktoś jakiś pomysł co z tym fantem zrobić, bo gra fajna, a mi się pomysły skończyły.
Mam problem z grą Shrek 2.
Chciałem ją odpalić, bo kiedyś bardzo ją lubiłem, ale na moim laptopie z Win 10 nie chce działać.
Po próbie odpalenia włącza się screen z ogrem i osłem potem miga sobie jakby chciał dopasować rozdzielczość i zrzut do pulpitu z takim komunikatem jak poniżej:
Cytat:No Label
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2171 MHz with 1023MB RAM
Video: Intel(R) HD Graphics (4276)
LockRect failed: D3DERR_DEVICELOST
History: UD3DRenderDevice::ReadPixels <- UD3DRenderDevice::Present <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop
Próbowałem trybu zgodności z Win 98 i z Win XP, a ponadto próbowałem z wymuszoną rozdzielczością 640x480 z kolorami 8 bit i 16bit i nic.
Może ma ktoś jakiś pomysł co z tym fantem zrobić, bo gra fajna, a mi się pomysły skończyły.