Witam. Otóż niedawno zakupiłem monitor BenQ GW2765HT. Po podłączeniu go przez kabel HDMI zauważyłem dwa mankamenty. Pierwszy to gdy chcę wejść np. w ustawienie rozdzielczości to całkowicie znika po lewej stronie monitora nawet nie idzie przeciągnąć, a drugi gdy przejadę kurosem myszy w lewy róg ekranu (nie ważne góra, dół, środek) to prawie przy końcu myszka znika, jak się wróci jest ok. System jaki posiadam to Windows 7 Ultimate x64, karta graficzna Sapphiere AMD HD 7950 OC. Równolegle mam podłączony kabel standardowy VGA i przy nim jak jest rozdzielczość 1920x1080 tych problemów nie ma, myszka nigdzie nie znika i normalnie jak chcę zmienić rozdzielczość pojawia się prawidłowo na środku ekranu. Byłbym wdzięczny jakby ktoś doradził co z tymi dwoma rzeczami zrobić.