Witam
Posiadam keyboard PSR 225 chciałbym podłączyć do niego mikrofon ponieważ syn uczy się grać i wpadł na pomysł aby podłączyć do niego mikrofon a ja nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić (z tyłu keyboardu są jakieś wejścia starego typu),
na dodatek nie wiem czy w ogóle jest taka możliwość a nigdzie nie ma instrukcji obsługi po polsku POMOCY
Posiadam keyboard PSR 225 chciałbym podłączyć do niego mikrofon ponieważ syn uczy się grać i wpadł na pomysł aby podłączyć do niego mikrofon a ja nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić (z tyłu keyboardu są jakieś wejścia starego typu),
na dodatek nie wiem czy w ogóle jest taka możliwość a nigdzie nie ma instrukcji obsługi po polsku POMOCY