Ekspres robił dobrą kawę z pianką crema ale woda słabo leciała - postanowiłem wyczyścić sitko (górne przy głowicy). Raz już to robiłem i faktycznie było mocno zapchane i trochę pogięte, miałem zapasowe to wymieniłem. No i okazało się, że teraz kawa robi się marna - nie ma pianki, smakuje jak lura. Po wymianie sitka powinno być super a jest do kitu. Nad sitkiem jest sprężynka a na niej jakby silikonowy koreczek, który chyba zamyka dopływ wody i pary na sitko i dalej na kawę w kolbie - może sprężynka się zużyła i jest za miękka albo za twarda? Nie wiem co z tym zrobić, szkoda ekspresu bo służy mi kilka lat i byłem z niego bardzo zadowolony.