Witam.
Mogę prosić o podanie kombinacji klawiszowych, które należy wcisnąć przy wlączaniu drukarki po wymianie Maintenance Kit w celu wyzerowania licznika.
Prosił bym o podanie dla drukarek HP: 4350, 4300, 4250, 4200, 5N i 4N.
Bardzo bym prosił o poważne potraktowanie mojego problemu.
Pozdrawiam
Mogę prosić o podanie kombinacji klawiszowych, które należy wcisnąć przy wlączaniu drukarki po wymianie Maintenance Kit w celu wyzerowania licznika.
Prosił bym o podanie dla drukarek HP: 4350, 4300, 4250, 4200, 5N i 4N.
Bardzo bym prosił o poważne potraktowanie mojego problemu.
Pozdrawiam