Witam wszystkich!
Mam problem z tą drukarką,a mianowicie drukarka jest dosyć nowa,
ma na liczniku ponad 300tyś stron na liczniku.Problem polega na tym ,że drukarka pluje się o konserwacje.Dowiedziałem się ,że chodzi jej o wymiane tzw. "Maintenance kit",w którego wsład wchodzi fiuser czyli grzała,rolki pobierające oraz rolka transferowa.
Moje pytanie oraz prośba dotyczy tego ,czy jest możliwość skasowania,wyzerowania tkzw."reset maintenence kit counter"bez wymiany tych podzespołów.Komunikat pokazujący się na wyświetlaczu
o konieczności przeprowadzenia konserwacji drukarki można wykasować
w menu drukarki.Chodzi o informacje jak wyzerować stan maintenance w konfiguracji drukarki.Myśle,że jest to jakaś konfiguracja przycisków panela menu.
Bardzo proszę o jakąś informacje na ten temat!
Pozdrawiam!
Mam problem z tą drukarką,a mianowicie drukarka jest dosyć nowa,
ma na liczniku ponad 300tyś stron na liczniku.Problem polega na tym ,że drukarka pluje się o konserwacje.Dowiedziałem się ,że chodzi jej o wymiane tzw. "Maintenance kit",w którego wsład wchodzi fiuser czyli grzała,rolki pobierające oraz rolka transferowa.
Moje pytanie oraz prośba dotyczy tego ,czy jest możliwość skasowania,wyzerowania tkzw."reset maintenence kit counter"bez wymiany tych podzespołów.Komunikat pokazujący się na wyświetlaczu
o konieczności przeprowadzenia konserwacji drukarki można wykasować
w menu drukarki.Chodzi o informacje jak wyzerować stan maintenance w konfiguracji drukarki.Myśle,że jest to jakaś konfiguracja przycisków panela menu.
Bardzo proszę o jakąś informacje na ten temat!
Pozdrawiam!