Witam wszystkich
Szukałem na forum, ale nie znalazłem rozwiązania - potrzebuję zdemontować programator aby zobaczyć elektronikę. Pralka generuje pod koniec prania błąd E61 (z tego co przeczytałem na forach anglo to może być
a) pompa,
b) wiązka,
c) taho,
d) programator.
Postępuje według instrukcji z fimów north, ale pomimo odkręcenie 2 śród i demontażu podajnika na proszek nie mogę zdemontować programatora.
Czy może ktoś pomoże i opisze krok po kroku jak dostać się do AWM 712D?
Pozdrawiam
Homer_76
Dodano po 40 [minuty]:
Oto rozwiązanie:
Po odkręceniu 2 śrub z tyłu pralki mocujących pokrywę trzeba płaski wkrętak wcisnąć po środku pomiędzy pokrywę, a maskownice programatora i dość mocno wypchnąć pokrywę w tył pralki. Mimo oporu pokrywa wyskoczy.
Tym samym zamykam temat.
Szukałem na forum, ale nie znalazłem rozwiązania - potrzebuję zdemontować programator aby zobaczyć elektronikę. Pralka generuje pod koniec prania błąd E61 (z tego co przeczytałem na forach anglo to może być
a) pompa,
b) wiązka,
c) taho,
d) programator.
Postępuje według instrukcji z fimów north, ale pomimo odkręcenie 2 śród i demontażu podajnika na proszek nie mogę zdemontować programatora.
Czy może ktoś pomoże i opisze krok po kroku jak dostać się do AWM 712D?
Pozdrawiam
Homer_76
Dodano po 40 [minuty]:
Oto rozwiązanie:
Po odkręceniu 2 śrub z tyłu pralki mocujących pokrywę trzeba płaski wkrętak wcisnąć po środku pomiędzy pokrywę, a maskownice programatora i dość mocno wypchnąć pokrywę w tył pralki. Mimo oporu pokrywa wyskoczy.
Tym samym zamykam temat.