Witam wszystkich i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Panowie kupiłem agregat prądotwórczy GASOLINE GENERATOR 13HP model sw6500SWISS KRAFT.Po ośmiu godz.pracy padła prądnica(nawinięta drutem aluminiowym).Ja potrzebuję wykorzystać silnik,bo jest nowy do glebogryzarki ogrodowej,teraz mam pytanie;na silniku jest naklejka 6,5HP,czy on ma 6,5 KM.?,drugie jak zciągnąć twornik prądnicy(wirnik)z wału korbowego silnika.Za podpowiedzi z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Panowie kupiłem agregat prądotwórczy GASOLINE GENERATOR 13HP model sw6500SWISS KRAFT.Po ośmiu godz.pracy padła prądnica(nawinięta drutem aluminiowym).Ja potrzebuję wykorzystać silnik,bo jest nowy do glebogryzarki ogrodowej,teraz mam pytanie;na silniku jest naklejka 6,5HP,czy on ma 6,5 KM.?,drugie jak zciągnąć twornik prądnicy(wirnik)z wału korbowego silnika.Za podpowiedzi z góry dziękuję.
Pozdrawiam.