Witam. Ostatnio zauważyłem ze na rynek wszedł nowy miernik ( raczej wskaźnik) sygnału dvb-t, digitsat tm-600. Miał już ktoś z nim do czynienia? Cena jest przystępna. Ale czy urządzenie jest tyle warte? Czekam na wypowiedzi.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkamilvs napisał:Dodatkowo zrobiłem zdjęcia funkcji i menu: