Witam kolegów.
Posiadam traktor sam z silnikiem 1HC102 moc 11
Zamierzam zrobic w nim instalacje elektryczna. Jaki alternator polecacie? Chcialem kupic z ursusa 330. Znajomy elektryk powiedzial ze mam kupic instalacje z ursus 330 i wedlug tego on to wszystko podlaczy. Ma ktos taka instalcje zrobiona? Czy jak kupie ja w sklepie to sa tam wszystkie potrzebne wiazki, czujniki stop itp. Bo mam zegary z ursusa w stacyjce i chcialbym aby mi to wszysko podlaczyl. Czy uda sie podlaczyc obrotomierz? Prosze o porady. Pozdrawiam
Posiadam traktor sam z silnikiem 1HC102 moc 11
Zamierzam zrobic w nim instalacje elektryczna. Jaki alternator polecacie? Chcialem kupic z ursusa 330. Znajomy elektryk powiedzial ze mam kupic instalacje z ursus 330 i wedlug tego on to wszystko podlaczy. Ma ktos taka instalcje zrobiona? Czy jak kupie ja w sklepie to sa tam wszystkie potrzebne wiazki, czujniki stop itp. Bo mam zegary z ursusa w stacyjce i chcialbym aby mi to wszysko podlaczyl. Czy uda sie podlaczyc obrotomierz? Prosze o porady. Pozdrawiam