Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niewyraźny dźwięk odbierany przez mikrofon z słuchawek Logitech G633.

Lopez2300 15 Sty 2016 22:42 942 4
  • #1 15 Sty 2016 22:42
    Lopez2300
    Poziom 9  

Witam.

Jakiś czas temu kupiłem słuchawki Logitech G633.
    Niestety mam z nimi pewien problem. Podczas rozmów na TeamSpeak'u moi koledzy skarżą mi się, że niewyraźnie mnie słychać. Na mikrofonach z kamerki internetowej i słuchawkach Creative Fatality mikrofony działają bez zarzutu. Zaktualizowałem sterowniki Realtek High Definition Audio do wersji R 2.79, ale to nie pomogło. Wysłałem słuchawki do serwisu Logitecha, ale nie znaleźli tam żadnych nieprawidłowości w działaniu i teraz zwracam się do Was o pomoc. Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy? Czy kupno karty dźwiękowej może pomóc? Dodam, że korzystam z Windows 7 Ultimate.

Mój sprzęt to:

Procesor: Intel Core I5-4570 3.2GHz LGA1150 BOX HASWELL
    Karta graficzna: EVGA GeForce GTX 780 SC ACX 3GB
    Płyta główna: MSI Z87-GD65 GAMING
    Pamięć RAM: Corsair Vengeance Pro 16GB
    Zasilacz: Be Quiet! Pure Power L8 700W 80PLUS Bronze BN225

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

0 4
  • #2 11 Lut 2016 11:29
    maxpayne7
    Poziom 9  

Witam! Mam chyba ten sam problem! Jestem w posiadaniu słuchawek zaledwie 2 dni, ale już koledzy podczas pierwszego testowania stwierdzili, że mój mikrofon przekazuje bardzo słabej jakości dźwięk. Dźwięk jest przekrystalizowany i ma jakby jakąś modulację włączoną taką blaszaną. Zastanawiam się czy są jakieś możliwości regulacji bo w aplikacji od słuchawek nie znalazłem takiej opcji. Jeśli tak słabo jest skonfigurowany mikrofon to za taką cenę zestawu można śmiało stwierdzić, że producent dał przysłowiowej d...py. Nie wiem czy to reklamować czy tak mają wszystkie egzemplarze.

0
  • #3 11 Lut 2016 16:35
    Lopez2300
    Poziom 9  

Dałem słuchawki na reklamację do producenta ale nie stwierdzili oni żadnej wady. Według nich słuchawki działają poprawnie tak samo jak mikrofon. U kolegi sprawdzałem to dźwięk niby był lepszy. Przymierzam się do kupienia karty dźwiękowej i wtedy zobaczę czy to pomoże a póki co moim rozwiązaniem jest to:
    http://www.morele.net/mikrofon-trust-starzz-microphone-16973-412629/
    Pozdrawiam.

0
  • #4 12 Lut 2016 16:04
    maxpayne7
    Poziom 9  

Ten mikrofon jest ok. Mój znajomy ma i jest zadowolony. Co do karty dźwiękowej to nie sądzę żeby to coś zmieniło ponieważ słuchawki korzystają z własnego wbudowanego układu w przypadku podłączenia przez usb. Jak wpadniesz na jakiś pomysł rozwiązania problemu to daj znać. Pozdrawiam

0
  • #5 12 Sty 2017 01:35
    Lopez2300
    Poziom 9  

Po paru miesiącach użytkowania zepsuł mi się kabel od moich Logitechów. Wysłałem je do serwisu. Kabel został wymieniony i problem z mikrofonem ustał.
    Niewyraźny dźwięk odbierany przez mikrofon z słuchawek Logitech G633.

0
  Szukaj w 5mln produktów