Witam.Szukałem i nie znalazłem nigdzie odpowiedzi w sieci na moje pytanie.
Telefon jest nowy. Mam go od miesiąca i już spotkała nas niemiła niespodzianka.
A mianowicie dwa dni przed Sylwestrem telefon wpadł do umywalki z wodą,skąd natychmiast był wyciągnięty.Rozebrałem go tzn.wyjąłem baterię i karty, pozostawiając go do wyschnięcia przez dwa dni.Po czym złożyłem go i był użytkowany przez cały dzień.Dopiero gdy pojemność baterii spadła do 40% chciałem go podładować i tu niespodzianka.Ukazała się ikona ładowania, w ustawieniach również pisze że trwa ładowanie, a tu zamiast przybywać procent,to zaczyna ubywać.Telefon na gwarancji,myślę sobie może walnięta ładowarka, bo przecież inne funkcje telefonu normalnie działają i oddałem do serwisu producenta.
Po dwóch tygodniach otrzymałem wiadomość że telefon do odbioru, nie naprawiony,oraz że wykryto ślady zalania i gwarancja już wygasła.Rozkręciłem go, ale nic tam nie widzę.Telefon w środku aż błyszczy nowością.
Naładowałem baterię poza telefonem i normalnie go używam.
Mam pytanie;czy zostało uszkodzone gniazdo USB do ładowania, czy mogło dojść do innych uszkodzeń na drodze od gniazda USB do styku z baterią.Co jeszcze mogę teraz po miesiącu w tej sytuacji zrobić,czy mogę go używać.
Pozdrawiam.
Telefon jest nowy. Mam go od miesiąca i już spotkała nas niemiła niespodzianka.
A mianowicie dwa dni przed Sylwestrem telefon wpadł do umywalki z wodą,skąd natychmiast był wyciągnięty.Rozebrałem go tzn.wyjąłem baterię i karty, pozostawiając go do wyschnięcia przez dwa dni.Po czym złożyłem go i był użytkowany przez cały dzień.Dopiero gdy pojemność baterii spadła do 40% chciałem go podładować i tu niespodzianka.Ukazała się ikona ładowania, w ustawieniach również pisze że trwa ładowanie, a tu zamiast przybywać procent,to zaczyna ubywać.Telefon na gwarancji,myślę sobie może walnięta ładowarka, bo przecież inne funkcje telefonu normalnie działają i oddałem do serwisu producenta.
Po dwóch tygodniach otrzymałem wiadomość że telefon do odbioru, nie naprawiony,oraz że wykryto ślady zalania i gwarancja już wygasła.Rozkręciłem go, ale nic tam nie widzę.Telefon w środku aż błyszczy nowością.
Naładowałem baterię poza telefonem i normalnie go używam.
Mam pytanie;czy zostało uszkodzone gniazdo USB do ładowania, czy mogło dojść do innych uszkodzeń na drodze od gniazda USB do styku z baterią.Co jeszcze mogę teraz po miesiącu w tej sytuacji zrobić,czy mogę go używać.
Pozdrawiam.