Witam.
Od pół roku jestem posiadaczem telefonu Goclever Quantum 4, jak na razie nie ma z nim jakichkolwiek problemów. Jest lepiej niż myślałem za taka cenę smartfon przewyższył moje oczekiwania - jestem z niego bardzo zadowolony
. Jednak niedawno, przez przypadek zbadałem jego napięcie ładowania. Najpierw multimetrem wpiąłem się miedzy zasilacz a telefon, a później zmierzyłem napięcie na samej baterii. Wyniki mnie zaskoczyły, ponieważ co kilka (kilkanaście) sekund telefon jakby sam odłączał się od zasilania. Napięcie ładowarki bez obciążenia to 5,22V, podczas ładowania to ok 4,99V - napięcie właśnie w tych granicach skakało co kilka chwil. Sprawdzałem na innych zasilaczach. Dodam że telefon jest 100% sprawny, nigdy nie był zamoczony etc.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Od pół roku jestem posiadaczem telefonu Goclever Quantum 4, jak na razie nie ma z nim jakichkolwiek problemów. Jest lepiej niż myślałem za taka cenę smartfon przewyższył moje oczekiwania - jestem z niego bardzo zadowolony
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.