logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Rozłączanie WiFi w HP Pavilion G6 z Windows 8 - sieć ograniczona, reset nie pomaga

koookojambo 30 Sty 2016 06:16 885 1
REKLAMA
  • #1 15384364
    koookojambo
    Poziom 8  
    Posty: 20
    Ocena: 1
    Witam mój problem wygląda następująco
    gdy podłącze się pod sieć po chwili pojawia się trójkącik z wykrzyknikiem sieć ograniczona a za chwile całkowicie rozłącza.. reset ustawien fabrycznych też nie pomógł wszystkie sterowniki od karty sieciowej zainstalowane, gdy wyłączam w tych kartach oszczędzanie energii to nic nie daje, co robić?

    Dodano po 1 [minuty]:

    Windows 8
  • REKLAMA
  • #2 15384422
    safbot1st
    Poziom 43  
    Posty: 21951
    Pomógł: 2719
    Ocena: 1583
    W liczbie mnogiej piszesz to ile jest tych kart?
    koookojambo napisał:
    reset ustawien fabrycznych też nie pomógł

    "Do fabrycznych" - czego?
    Typ szyfrowania jaki?
    Jeśli w innych laptopach (napisałeś w dziale PC stacjonarnych) jest ten sam problem, nawet przy wyłączonym szyfrowaniu, może być konieczna aktualizacja firmware routera (którego modelu nie podałeś).
REKLAMA