Witam mój problem wygląda następująco
gdy podłącze się pod sieć po chwili pojawia się trójkącik z wykrzyknikiem sieć ograniczona a za chwile całkowicie rozłącza.. reset ustawien fabrycznych też nie pomógł wszystkie sterowniki od karty sieciowej zainstalowane, gdy wyłączam w tych kartach oszczędzanie energii to nic nie daje, co robić?
Dodano po 1 [minuty]:
Windows 8
gdy podłącze się pod sieć po chwili pojawia się trójkącik z wykrzyknikiem sieć ograniczona a za chwile całkowicie rozłącza.. reset ustawien fabrycznych też nie pomógł wszystkie sterowniki od karty sieciowej zainstalowane, gdy wyłączam w tych kartach oszczędzanie energii to nic nie daje, co robić?
Dodano po 1 [minuty]:
Windows 8