Problem polega na rozłączaniu WiFi w nowym kupionym raptem 2tyg temu lapciakowi.
Na moim Acerze wszystko śmiga jak trzeba (od czasu do czasu sekundowe rozłączenie) natomiast w HP wygląda to tak:
Karta w HP: RaLink RT3290 -> sprawna
Wymieniłem na mojego Atherosa z Acera i tak: RaLink na Acerze chodzi i Atheros na HP też chodzi więc uszkodzenie karty odpada.
Sterowniki są aktualne z kwietnia tego roku. Wyłączone pozwolenie na wyłączenie w celu oszczędzania.
Nie mam pomysłu co go może boleć jeszcze.
Windows 8
Edit: musiałem się naklikać żeby wysłać ten post, pierwszy raz wyskoczył mi w pingowaniu komunikat:
Destination net unreachable -> w ilości 4 linijek
Na moim Acerze wszystko śmiga jak trzeba (od czasu do czasu sekundowe rozłączenie) natomiast w HP wygląda to tak:
Karta w HP: RaLink RT3290 -> sprawna
Wymieniłem na mojego Atherosa z Acera i tak: RaLink na Acerze chodzi i Atheros na HP też chodzi więc uszkodzenie karty odpada.
Sterowniki są aktualne z kwietnia tego roku. Wyłączone pozwolenie na wyłączenie w celu oszczędzania.
Nie mam pomysłu co go może boleć jeszcze.
Windows 8
Edit: musiałem się naklikać żeby wysłać ten post, pierwszy raz wyskoczył mi w pingowaniu komunikat:
Destination net unreachable -> w ilości 4 linijek