logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Modernizacja radia w Ford Fiesta mk6 2004 - jakie opcje?

Vip3Out 06 Lut 2016 20:58 2877 2
REKLAMA
  • #1 15410594
    Vip3Out
    Poziom 8  
    Witam!
    Od jakiegoś czasu posiadam forda fiestę mk6 z 2004 roku i jestem bardzo niezadowolony z radia które jest już po prostu staromodne i nie pasuje mi używanie kaset (gusta guściki). Chciałem was zapytać czy nie ma jakiegoś sposobu aby kupić normalne radio, wiecie takie jakie można kupić w sklepie i w dodatku nie mieć wielkiej dziury na środku panelu. Chyba ze są gdzieś takie zaślepki (?) które zajmują trochę tego miejsca i tworzy się z nich np. półka. Nie wiem czy wyjaśniłem to w sposób dość jasny, ale szczerze mówiąc nie znam się za dobrze na radiach w samochodzie.
  • REKLAMA
  • #2 15410651
    powalla
    Moderator CarAudio
    Vip3Out napisał:
    Chyba ze są gdzieś takie zaślepki


    Może to > "RAMKA RADIOWA 1DIN FORD FUSION FIESTA ZŁĄCZE ISO" (wpisz to w szukajkę allegro). Poszukaj też w tamtym dziale allegro , bo na bank taka zaślepka jest na rynku.
  • #3 15412380
    Vip3Out
    Poziom 8  
    Jak teraz na to patrze to nie było takie ciężkie do znalezienia (pewnie przez zmęczenie). Takie ramki są na rynku ogólnie dostępne. Dziękuje za pomoc. Temat zamykam.
REKLAMA