Witajcie!
Mam jak w temacie netbooka NB520... chcę dorzucić mu ramu... oficjalnie może mieć max 2gb, ale czy na pewno?
jakiś czas temu do Acera One 725 też dodawałem ramu. wg producenta nie odczyta więcej niż 4gb. zaryzykowałem i dałem mu 8 i... działa bez problemu!
Ta toschibka nie jest moja i nie chce przekombinować...
ma ktoś z tym doświadczenie? doradźcie. pozdrawiam
Mam jak w temacie netbooka NB520... chcę dorzucić mu ramu... oficjalnie może mieć max 2gb, ale czy na pewno?
jakiś czas temu do Acera One 725 też dodawałem ramu. wg producenta nie odczyta więcej niż 4gb. zaryzykowałem i dałem mu 8 i... działa bez problemu!
Ta toschibka nie jest moja i nie chce przekombinować...
ma ktoś z tym doświadczenie? doradźcie. pozdrawiam