Witam mam pytanie.
chciałbym się dowiedzieć co to jest na zdjęciu
dodam że podpięte jest to jednym przewodem czerwonym do elektrozaworu pompy wtryskowej i reszta kabli jest nie podłączona ,ktoś mi mówił że jest to moduł do immobilajzera no ale nie wiem .