logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

brak 4 biegu AW50-42LE - opel x30xe

krzychu_opole 12 Mar 2016 18:52 942 1
REKLAMA
  • #1 15517421
    krzychu_opole
    Poziom 9  
    Posty: 4
    witam, serdecznie mam taki problem z AW50-42LE
    nie wrzuca mi 4 biegu tylko kręci na 3 do odcięcia przez 1,2,3 przechodzi płynnie

    tryb sportowy działa, gdzie szukać problemu - elektryka ? mechanika? ps. śnieżynka nie miga - czyli brak trybu awarii

    dziękuje za każdą pomoc

    Dodano po 41 [sekundy]:

    pojazd to opel sintra x30xe
  • REKLAMA
  • #2 15518707
    krzychu_opole
    Poziom 9  
    Posty: 4
    Czy jest możliwe że przy pozycji "D" skrzynia widzi jak dla wybieraka "3" i nie przerzuci wyżej?

    może to jakiś switch - czujnik przy wybieraku?
REKLAMA