witam, serdecznie mam taki problem z AW50-42LE
nie wrzuca mi 4 biegu tylko kręci na 3 do odcięcia przez 1,2,3 przechodzi płynnie
tryb sportowy działa, gdzie szukać problemu - elektryka ? mechanika? ps. śnieżynka nie miga - czyli brak trybu awarii
dziękuje za każdą pomoc
Dodano po 41 [sekundy]:
pojazd to opel sintra x30xe
nie wrzuca mi 4 biegu tylko kręci na 3 do odcięcia przez 1,2,3 przechodzi płynnie
tryb sportowy działa, gdzie szukać problemu - elektryka ? mechanika? ps. śnieżynka nie miga - czyli brak trybu awarii
dziękuje za każdą pomoc
Dodano po 41 [sekundy]:
pojazd to opel sintra x30xe