Mam problem z moim ekspresem do kawy DeLonghi Magnifica Venezia. Problem polega na tym, że po wyczyszczeniu zaparzacza (i po wykonaniu resetu urządzenia) ekspres robi w prawidłowy sposób kilka kaw i prasuje porządne krążki. Kolejne krążki zaczyna już rozwalać, jednocześnie na zaparzaczu zostaje coraz więcej niezgarniętej kawy. Po czym dochodzi do tego, że (po wciśnięci przycisku od kawy) zmieli kawę, ale już jej nie parzy, w ogóle nie puszcza wody, tylko zaczyna migać kontrolka "pojemnik na fusy".
Ktoś wie co może być przyczyną?
Ktoś wie co może być przyczyną?